Parduotuvės darbas karantino metu

Turime gerų žinių. Sušvelninus karantino sąlygas,nuo 04.20 mūsų parduotuvė atnaujina savo veiklą. Dirbsime įprastu režimu. Lankantis parduotuvėje, kviečiame būti atsakingais ir laikytis nustatytų saugumo reikalavimų:

Į parduotuvę įleidžiami TIK KLIENTAI SU VEIDO APSAUGOS PRIEMONĖMIS;Įėjus prašome DEZINFEKUOTI RANKAS , UŽSIDĖTI SAVO TURIMAS ARBA MŪSŲ SIŪLOMAS NEMOKAMAS PIRŠTINES;

Vienu metu PARDUOTUVĖJE GALI BŪTI TIK VIENAS KLIENTAS.Prašome būti kantriems ,jei reikia palaukti kelias minutes .

Rizikos grupei priklausančius asmenis ir toliau prašome laikytis karantino bei apsipirkti nuotoliniu būdu.

Toliau veiks bekontakčio atsiėmimo taškas .Jei norite atsiimti apmokėtą užsakymą be kontakto , prašome pažymėti užsakymo pastabose .

Dėkojame už supratingumą

Likime saugūs ir sveiki

PREKIŲ ATSIĖMIMAS IŠ ATSIĖMIMO TAŠKO.

Atsiimti galite tik užsakytus ir apmokėtus užsakymus prie mūsų parduotuvės įrengtame atsiėmimo taške, adresu Kalvarijų g. 168, Vilniuje, darbo dienomis nuo 10 iki 15 valandos.Atvykite tik tuomet, kai mes Jums skambučiu pranešime apie paruoštą atsiėmimui užsakymą.Neišlipę iš automobilio, paskambinkite telefonu +370 698 55360.Jūsų užsakytos prekės bus paliktos lauke, Jums matomoje vietoje.Neikite atsiimti savo užsakymo tol, kol mūsų darbuotojas nepasišalins.  Mes saugosime Jus, o Jūsų prašome saugoti mus.

Likime sveiki. AČIŪ

Scroll to Top